Vaginální slatinný tampon

Vaginální způsob podání čistého přírodního peloidu ve formě peloidního vaginálního tamponu představuje zcela výjimečnou proceduru v oblasti péče o ženské pohlavní ústrojí.

Vaginální slatinný tampon
1815 Kč/ks
ks
Vaginální slatinný tampon - multipack
9075 Kč/ks
ks
Všechny uvedené ceny jsou s DPH

Kdy jsou vaginální aplikace doporučovány

Vaginální aplikace peloidu představuje pomocný zdravotnický prostředek, který může v řadě případů podpořit úlevu od subjektivních obtíží, pomoci při zlepšení objektivního nálezu a urychlit regeneraci či rekonvalescenci u mnoha gynekologických poruch. Konkrétní zkušenosti z klinických pracovišť, kde se vaginální peloidní tampóny používají, uvádíme v přehledné tabulce, kde naleznete souhrn informací pro laiky i pro lékaře.

 

Obecně je vaginální peloidní tampón nápomocný všude tam, kde je potřeba podpořit zdravé kyselé poševní prostředí a jeho fyziologickou mikroflóru, pro kterou připravuje příznivé růstové podmínky. Je prospěšný všude tam, kde je žádoucí v blízkosti orgánů vnitřního genitálu aplikovat teplo či chlad, ať už se jedná o zánětlivé poruchy nebo pooperační stavy. Huminové kyseliny a další obsahové látky vytvářejí nepříznivé prostředí pro řadu patogenních (choroboplodných) baktérií a virů. Zlepšují obranné a regenerační schopnosti sliznic.

 

Vaginální peloidní tampón může být, obdobně jako například vaginální aplikace prostředků s laktobacily nebo s kyselinou mléčnou, vhodný také jako preventivní, regenerační a podpůrný prostředek intimní hygieny.