Vaginální slatinný tampon

Vaginální způsob podání čistého přírodního peloidu ve formě peloidního vaginálního tamponu představuje zcela výjimečnou proceduru v oblasti péče o ženské pohlavní ústrojí.

Vaginální slatinný tampon
1815 Kč/ks
ks
Vaginální slatinný tampon - multipack
9075 Kč/ks
ks
Všechny uvedené ceny jsou s DPH
6:30 - 5. 3. 2019 | Sfagnum
odpoveď
Dobrý den,
děkujeme za dotaz.

Pan doktor radí: je velice vhodné nechat tampon působit přes noc. Zde se maximálně využijí jeho kyselé, chemické baktericidní a virucidní účinky huminových kyselin jakož i jeho mechanická pesarově výhodná komponenta při eventuelním poklesu přední vaginální stěny a močové inkontinenci. Déle než noc ale tampon ztrácí smysl, protože se brzy obalí poševním hlenem a ten blokuje další chemický účin.

S pozdravem
Tým Sfagnum
8:05 - 3. 3. 2019 | Petra Š.
Aplikace přes noc?
Dobrý den,v doporučeních uvádíte aplikaci vaginálních tamponů v průběhu méně zátěžového dne a na maximálně 2 hodiny. Bylo by chybou aplikovat tampón večer a nechat napůsobit přes noc ? Děkuji za odpověď...
Petra Š.
6:50 - 5. 2. 2018 | Sfagnum
odpověď
Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem.

Balení Vaginálního slatinného tamponu v hodnotě 1815,- Kč obsahuje 8 ks aplikátorů (tub) naplněných nativní rašelinou, 8 ks aplikačních nástavců a příbalovou knihu.
14:35 - 4. 2. 2018 | Alena Rozínková
Popis produktu/ návod
Dobrý den, co obdržím, pokud si objednám produkt 'Vaginální slatinný tampón' za 1815 Kč.
Je to jeden tampón na jedno použití (aplikaci)??
Nebo na více aplikací?
Dále prosím o radu, koupila jsem si 'Rašelinnou koupel nepěnivou pro vířivé vany', ale na lahvičce není dávkování. Kolik se dává na jednu koupel??
Děkuji a přeji příjemný den.
A. Rozínková

Vložit novou zkušenost

Jméno *
Titulek *
Text *
  Všechny zkušenosti budou uveřejněné do 24 hodin od zadání. Provozovatel si vyhrazuje právo upravit nebo úplně vymazat záznamy, jejichž obsah je v rozporu s právním řádem České republiky.